| Nicki18 a întrebat:

Recomandati-mi va rog niste trupe/cantareti gen Cher Lloyd, Lana del Rey sau Adele; de asemenea as vrea si niste trupe rock cu niste cantece f originale happy. Fundaa

Răspuns Câştigător
| Purgatoriu a răspuns:

Florence and the Machine, Placebo, Cat Power, Deftones, Selah Sue, Soley, The XX (mie nu-mi plac deloc dar poate tie da), Radiohead, The Cure.

6 răspunsuri:
| Shammal a răspuns:

Nicki minaj, megan nicole, DeStorm

| KodrutZ a răspuns:

Haha, ce alaturare ai facut Cher Lloyd cu Adele, lol... Legat de trupele rock, am doar trei nume: Myrath, Orphaned Land si Flametal.

| inconscient a răspuns:

Cher Lloyd?
Miley, Selena, Vanessa Hudgens, Little Mix, Bridgit Mendler, Lemonade Mouth, The ready set...One Direction, Justin Bieber big grin
Adelle?
Mariah Carey, Shontelle, Celine Dion, Sting, multi artisti au melodii dragute, insa mai putine...
Ca lana del Rey, nu prea stiu pentru ca nu ascult, dar Sarah Brightman are vreo cateva melodii frumoase!
Iti recomand si Il Divo, daca iti place putin opera...
Rock nu ascult, dar Evanescence au melodii destul de rock si superbe!winking

| MdRoUgS a răspuns:

Eu iti recomand urmatoarele
rock metallica scorpions ac dc sistem of a down rammstein, sepultura, pantera, cradlle... punk exploited the casulties the distillers vampire the weekend... dubstep uk siera lone borgore ragga albaroise danakil damian marley julian marley si muzica romaneasca vama veche truda, iris felicia filip, luna amara, si aici o trupa romaneasca foarte tare http://www.youtube.com/watch?v=0GyYF_tG_iU si asta e melodia mea preferata http://www.trupalifeonmars.com/

| misuh2710 a răspuns:

Mariah Carey

| ImAnFockinUnicorn a răspuns:

Uite http://www.youtube.com/watch?v=umDqMjd0Xzs rock nu ascult asa ca nu am ce sa-ti sugerez