| davidutzu a întrebat:

Ce servere private de metin2 imi recomandati? dau fundita la cel mai bun server.Ms anticipat

Răspuns Câştigător
| LxN a răspuns:

Pai unu fara buguri ar fi www.metin2tim.ro

3 răspunsuri:
| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Buna!
am si eu o nelamurire si sper sa malamuresti tu sa imi trimiti un mesaj privatwinkingce e ala server metin2 adica ce e metin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tim? fara buguri? glumestilaughing) daca seara te-ai teleportat in centru adios ramai blocat in buglaughing)

| zxfgdf a răspuns:

Am si eu acee asi problema ca si tine plzz spuneti-mi si mie ce servere sa iau plzz! dau funda