| silviusilviu95 a întrebat:

Sal cine vrea sa fac schimb cu mine de liste de messenger eu am 480 in lista si vreau cat mai multi sa am dca vrea cine sa fac schimb ai are multi in lista sa lase u nraspuns aici sa si bage id meu bosssilviu_george2009 dau funda + votwinking

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu înţeleg de ce oamenii fac aşa ceva. Poţi să-mi explici tu, te rog? (la modul cel mai serios acum)

Răspuns utilizator avertizat
| PetreConstanta a răspuns:

480 in lista? Si ai timp sa vb cu toti intr-o zi?

| Schizophrenic a răspuns:

@NOname Sunt de acord cu tine. Mi se pare aberant, dar dupa id-ul sau si modul in care a formulat aceasta intrebare este clar ca nici el nu realizeaza ce face. Este o alta victima a societatii noastre plina de inculti. Astept cu nerabdare sa plec cat mai departe si sa nu ma mai uit in spate. Singurele mele sperante legate de tara noastra, cum ca si-ar putea reveni, sunt spulberate de oamenii ca el. E trist...

| afly21 a răspuns:

Wow.eu nu stiu cum sa scap de persoanele care sunt in plus in lista meahee hee