| thisissolawl a întrebat:

Sall, am o intrebare : La messenger imi pot schimba numele, adica am scris la nume Devil Angel dar vreau sa il schimb in Andrada Ioana, se poate? Stiu ca am mai pus aceasta intrebare, dar cand vorbesc cu altcineva nu apare numele asta Andrada Ioana ci tot Devil Angel, ce sa fac? fundita

Răspuns Câştigător
| xXCrissXx a răspuns:

Poi i trimiti contac details. Deci la mess dai sus la actions si dupa send my contac details si trm persoanei respective sau persoanelor dar sa nu trimiti deodata la toti trimiti doar la cate 20 de pers fiecare si ei acum trebuie sa dea accept. Sper ca te-am ajutat big hug

4 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Dai sus pe actions>send my contact detaiIs>ii seIectezi pe toti> modifici "deviI angel" cu ce vrei tu>save & cIose>finishkiss

| Annitu a răspuns:

Dai sus pe actions>send my contact detaiIs>ii seIectezi pe toti> modifici "deviI angel" cu ce vrei tu>save & cIose>finishkiss

| deny a răspuns:

Nu cred ca poti eu mi-am facut alt mass

| Filipino a răspuns:

Sincer nici eu nu stiam asta.noroc su killer.merita fundita.happy