| Teddy_6960 a întrebat:

Sall! Ce melodii sunt la moda acum?

10 răspunsuri:
| tpuu a răspuns:

Cele pe care le asculti tuwinking

uite aici niste melodii frumoase si sincer nu stiu daca sunt la moda sau nu laughing. Ptr ca da nu stiam ca si melodiile ajung la moda laughing. Cele mai la moda sunt acelea pe care le asculti tu si iti plac tie.

Alone And Accoustic - Adorable

DYA - Stai

Mihai Traistariu - Cat de frumoasa esti

Nane - ule...

No Name - A fost odata

Nane - Bun Venit In Orsova

| AleAnyo a răspuns:

Melodii puya

| DrDeath a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=BzE1mX4Px0I Selena Gomez-who says
http://www.youtube.com/watch?v=ZH9d5NOL6CU Allstar Weekend - Not Your Birthday

| Epurean a răspuns:

House, Manele. Hip Hop manelizat

| didi12 a răspuns:

Mai,nici o melodie nu e la moda acum. Daca mie imi place melodia x, asta nu inseamna ca si celorlalti le place.Asa ca, melodiile la moda sunt cele care iti plac tie.happy

| DianaPaula14 a răspuns:

Hai acum toate trebuie sa fie la modaa casa, hainele, masina mai nou si muzica... Sfatul meu e sa asculti ce iti place! Succeslove struck

| Gaby_5114 a răspuns:

Music.luigykent.org

| bos28 a răspuns:

Melodiile starurilor disney

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lool si doar Lool straight face
OMFuckiN`God?
de cand melodiile sunt la moda? adica stai eu nu ascult melodia x ca e demodata vai...
Lool ce oameni, acusi si mancarea o sa fie "la moda" nu?
Gataa nu mai mancam paine mah ca e demodata baa

| CopiluNebunCuViseColorate a răspuns:

House
gen cele p care le canta inna...