| •.•°..::paffy::..•.•° a întrebat:

Sall! cine se joaca metin2 guabina? cum vi se pare? este mai bun decat metin2? happy astept rasp...mersi anticipat big grin app

38 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joc eu dar e varza cauta metin2 guabina an romana ca ala e super eu am avut guabina 2011 an spaniola dar e varza faci + la fierar sau cu pergamente si esuiaza mereu la +8. Cauta daca vrei metin2 guabina an romana ca super.

| fluturici a răspuns:

Metin2 guabina este mai fain decat ro, dar este versiunea mai veche de la metin2 gx daca ai jukt, item'ele sunt mai tari si le primesti +9 pana la un anumit level, jocu' ii sa te distrezi dupa parerea meahappy, Have Funhappy

| ruxy_8787 a răspuns:

Poi eu cred ca Metin2 e mai bun dupa mine... dar nu stiu ce crezi u asta e parerea mea.

| CaLin_4531 a răspuns:

Joc si eu metin2 guabina si imi place mult ca am lvl 90big grin

| ChristIiIiIiiIi a răspuns:

E mai fain
sunt arme armuri 0 yang si altele

| andrei987 a răspuns:

Man ma ajuti plz sa-l iau? da-mi macar mc sau daca nu zi-mi cum sal downloade

| nevastuica18 a răspuns:

Man joc guabina/persia si e fff tare jocu, am lv95 care joaca poate ma stie. cel mai tare de pana acu!

| razvan112_8325 a răspuns:

Dami un site pentru metin 2 qabina te rog