| Master50 a întrebat:

Sall.Cumfac sa schimb scrisul cind intru pe net scrie google cum fac sa schimb scrisul poate si nu mai fie alb si sa-mi pun eu o imagine ma puteti ajuta nu stiu cum sa fac dau funda mare mare.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg ce vrei sa zici prin scris,dar la imagine te pot ajuta,in primul rand trebuie sa.ti faci cont google,e usor iti apare pe acolo pe sus, asa si apoi o sa.ti apara in stanga jos"schimba imaginea"sau ceva de genu, o sa vezi./fundita? am fost primapuppy dog eyesdaca nu intelegi ce.am scris uite id meulove struckd.stefii

| Cristina_7725 a răspuns:

Trebuie sa te loghizi,si dupa sa astept pana cand iti va aparea pe pagina de google,cand intri,in colt, schimba imagine google, sper ca ti-am fost de folosbig grinwinking