| anonim_4396 a întrebat:

Sall!

Pentru că suntem în luna iunie aș avea nevoie de câteva aplicații și jocuri interesante pentru telefon.

Cele mai multe și mai interesante primesc fundă.

3 răspunsuri:
| KARINE02 a răspuns:

Hey! Episode, Piano Tiles, Subway Surfer's

| Aslam a răspuns:

Jocuri :
The Walking Dead season 1
The Walking Dead season 2
Tales From Borderlands
Wolf Among Us
Games Of Thrones
Shadow Fight 2.

N-am nevoie de funda. Astea sunt niste jocuri interesante, cu povesti foarte bune. happy

| mantuire a răspuns:

Jocuri- crafting and building ( un minecraft fara bani ), nyan cat, chicken scream ( trebuie sa strigi ca sa sara gaina ), sniper 3 D Gun shooter, racing in car 2, double candy, charlie charlie challenge, dog simulator, mitosis, taxi game, banana kong.

Aplicatii- face swap, face app, face warp 2, who s older?, moment cam, b612, detector minciuni, icare sanatate, ghiceste, voice changer, photomath- camera. Acestea sunt aplicatiile si jocurile in care te vei distra, cred ( le-am incercat pe toate )!