| Traianosik a întrebat:

As vrea si eu niste jocuri offline, dar multe va rog ca le termin repede. Va rog sa le scrieti pe toate care le stiti. Multe jocuri care sa nu le mai fi jucat si sa fie frumoase=funda!

1 răspuns:
| Angelsergiuboy a răspuns:

Diablo 2 lord of distroction dificultate normal o faci usor

nightmare o faci mai greu si HELL no faci cai prea de tot

cu asta iti strici mult timp si e super

daca il termini

incearca Sacred underworld altu mareeee harta imensa misiuni la greu

daca il termini si asta incearca TQIT ii tot asa cu dificultati termini prima adica normal se deblocheaza EPIC care ii grea

termini epic ajungi legendary care ii prea imposibila

daca le termini astea 3 da-mi mesaj si iti mai dau

da fara coduri si trainere ca asa n-are rost sa-mi mai dai mesaj ori joci calumea ori nu joc

sper sa le incerci