| kRyStY_1411 a întrebat:

Caut gagica sunt din turda am 13 ani ochi verzi albastrui glumet
id de mass cristi_c2009@yahoo.com

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ce zici de ea ma? va potriviti!
http://media.tumblr.com/tumblr_le7usqKkCo1qf42vz.jpg

| Simona a răspuns:

Si ce daca cauti?
laughing

| RXN a răspuns:

Cauta,cine nu te lasa?

| PanteraRozz a răspuns:

Tu nu cred ca vei gasi pe nimeni aici.
In primul rand...pentru exprimare.
Fetelor nu le place sa li se zica "gagici".
Puteai sa spui si tu : Caut Prietena.
Sau ceva de genul.
In al doilea rand truda...cu T mare mai baiete...
Cosmin are drepatate.vei ajunge analfabet...
Incearca sa tii cont de sfaturile mele si cauta-ti o prietena in viata reala si nu pe net.

| Cosmin a răspuns:

Prietene...realizezi cat esti de dobitoc pentru intrebarea ta? De fapt, nu ai cum sa realizezi; daca realizai, nu m-ai intrebai asa ceva. Tie la 13 ani iti trebuie prietena? In loc sa inveti la scoala sa nu ajungi un analfabet, ceea ce probabil vei ajunge, tie iti arde de gagici, mai disperatule mai?

| Int3rzys a răspuns:

Du-te ma si tu la fete sa cunosti mai multe ca poti sa dai 1000 anunturi ca astea dar cine sa iti fie prietena nici nu te cunoaste laughing

| PurpleButterfly12 a răspuns:

Cred ca ai probleme cu capul...