| Cata20314 a întrebat:

Sall TPU, imi spuneti si mie dc nu merge sa ma inregistrez la candy longju mt2?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca au inkis pagna de register deoarece au prea mulkti playeri

11 răspunsuri:
| cristinna23 a răspuns:

De obicei se fac conturi speciale (cu abonament), pe majoritatea site-urilor e o regula

| cristinna23 a răspuns:

Si poate iti trebuie anumite programe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu mai sunt locuri si sa stii ca imi place de tine cum joci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge pentru ca nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti fac iocont pe candy lgju contacteazama ia idiu bebesukaru2009

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati-mi si mie niste pv ca nu gasesc abslot nicmic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pate face conturi dar voi nu stiti
trebuie sa vaeti pagina potrivita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-au inchis deoarece sunt prea multi playery pe sv... Se Vor Deschide din nou cand vor updata din nou clientul tongue

| Cata20314 explică:

Nu vreau sa imi faceti conturi doar sa imi spuneti dc nu merge

| Cata20314 explică:

Acum merge

| ancuta_7913 a răspuns:

Cred ca nu mai e loc pe kandy longju dar incearca asta:www. kandy longju.net sau asta:kandy longju.net am si eu vreo2 conturi unu war altul samana samana de 95war de 69
bafta