| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un cont farmerama de level 7 minim, il schimb cu unul de clopotel de level 10.

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Claudiu44 a răspuns:

Am de 32 imi dai funda

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am unul de 6 il vrei?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vreau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai vreau. intre timp m-am lasat. de cand am pus intrebarea...

| RawkFX a răspuns:

Am cont si de lvl 22 vrei

| georgyana0306 a răspuns:

Iti dau eu unul de 65 sau 69, nu vreau contul de clopotel doar ca rog seriozitate, daca vrei ma gasesti pe mess, id : georgy0306.A si da-mi funda te rog

| xXxMONSTRULxXx a răspuns:

Salut fetiza big grin... as fi interesat de un cont pe clopotel asa ca uite contul pe fermerama:
id:3lei
parola:3lei
e lvl 51sau 52
poti sa trimiti cu el cadouri si din astea big grin
acum da-mi si tu mie contul pe clopotel.ro
(CD)

Întrebări recente