| RkoBest a întrebat:

Sall. Unde as putea vedea tot royal rumble 2011 in romana? Stiu ca castigatorul este Alberto delrio si am vazut ceva din royal rumble dar vreau tot.

1 răspuns:
| Cristian_6738 a răspuns:

Salut! RkoBest pai Royal Rumble 2011 si eu l-am vazut dar nu exista in romana! Daca doresti sa vezi incearca sa intri pe www.wrestlingfan.ro si cauta pe acel site dar nu stiu daca mai estepe site pentru caRoyal Rumble2011 a fost de mult! Sper ca te-am ajutat! Mult noroc!