| Deyutza a întrebat:

Sallz! care imi da si mie un program de taiat din melodii, dar sa fie usor de folosit pls! mersi anticipat happy

6 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Nero WaveEditor de la nero

| polski a răspuns:

Incearca "Movie Maker" din Windows. Da START, All programs, Movie maker. Funda? big grin

| SpiderGandacelul a răspuns:

Sound forge happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste acest program micut si gratuit, care nici nu trebuie instalat, e portabil, citeste aici http://www.panalu.net/2010/11/program-pentru-taiereunire-fisiere.html e cel mai simplu poti taia si uni audio si video faci ce vrei

| aluna_1325 a răspuns:

Audacity e cel mai tare si cel mai usor de folosit!