| robert10 a întrebat:

Salut.am 14 ani joc metin2 ro pe pegasus si am lvl 30.azi cineva mi-a furat sulita.sa va explic. a zis sa ii arat sulita, i-am aratato si m-a intrebat daca o vand.eu i-am zis ca o vand si a zis ca o ia cu 1.000.000 si a zis sa ma duc dupa el sa vada daca e facatura sabia sau nu. m-am dus si m-a dus in afara satului si mi-a zis sa stau pe loc el se duce mai incolo si sa arunc sabia sa vada daca e facatura sau nu.am aruncato si mi-a luat sabia chiar daca eram la distanta unul de celalalt.cum a facut? e vreun hack? daca exista dati-mi si mie un link pls.as vrea sa ma ajutati pls cu un hack de bani sau orice hack.am auzit ca exista un hack trade.am vazut pe youtube videoclipuri in care cineva putea la trade o armura si celalalt eu luat fara sa accepte.este hack trade sau cum pot face si eu sa ii iau cuiva sabia fara sa dea accept.cine vrea sa ma ajute sa bage id: fratilarobert va rog multwinking

Răspuns Câştigător
| TipulVerde a răspuns:

Faceam vrajeli de asta acum vreo 5-6 ani cand jucam Diablo 2 laughing. Nu stiu cum a facut si nu te sfatuiesc sa folosesti hack-uri, ca se duce placerea jocului, dar pot sa-ti spun un singur lucru: Sa nu ai incredere in nimeni! Intotdeauna sa fii atent si sa citesti tot! Nu te grabi, ia-o incet!
Daca totusi vrei sa afli cum ti-a facut-o du-te pe youtube si cauta "metin2 hacks" sau "metin2 scams" trebuie sa gasesti ceva. Desi sunt multe programe, majoritatea escrocheriilor se fac "pe curat" profitandu-se de naivitatea si lipsa de experienta a unora happy

42 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patit e un fel de hack te teleport sta la distanta si se teleporteza langa tine nu stiu ce hack este ca si eu am patittongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ma inregistrez la metin 2?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba unde gasesc medalia de cal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba cum fac coasa de razboi peste +3

| ScOrPiOnU10 a răspuns:

Vreau hach daca cineva dintre voi are, sa bage mesu asta alexandru0899@yahoo.com sau alexaenrex@yahoo.com

| Limonada a răspuns:

Am multihack, fishbot, si levelbot. care are ceva diferit sa facem schimburi sau le dau si pe yang pe joc LE TESTEZ SA VEDETI CA MERG

| MESSI_4591 a răspuns:

Ma si inainte sa arunce sabia tu aveai grup cu el?laughing))))))) ca ins ca tea tras imd in alt loc

| manymanu a răspuns:

Uite aici hack-ul pe care l-a folosit http://dfiles.eu/files/t4evkxdsv....Funda?

| 5abyn a răspuns:

Avea si speed hack si autopick adica strangea itemele si yangi fara sa mai apese pe Z

| Creatza_8583 a răspuns:

Da ai spargator de coduri sunt lv 100 joc de 5 luni deci am 888. 8888