| Silviu_7167 a întrebat:

Am un site de tutoriale prin imagini, si nu stiu ce tutoriale sa mai fac... imi puteti spune voi? De ex, cum sa faci un cont pe aia, etc... idei?

4 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Da linkul site-ului putin

| Attomm98 a răspuns:

Am niste idei dar mai bine te uiti pe www.videotutorial.ro de acolo poti sa mai iei niste idei pentru ca ei au ogramada de tutoriale :D BAFTA!

| Kadamedo a răspuns:

Cum sa incarci un video pe youtube, cum sa faci un cont google +, cum sa editezi un video in diferite programe, cum sa editezi o poza, cum sa formatezi un driver, cum sa instalezi un windows (daca stii), cum sa-ti faci o lista pe youtube, cum sa-ti alegi tema pe google chrome, cum sa folosesti google earth, cum sa faci un obiect 3d in google schetchup, cum sa faci un cd-dvd in windows 7, cum sa faci o imagine, cum sa instalezi un anumit program.