| TheHGlife a întrebat:

Salut caut si eu un hack de cateva saptamani si nu-l gasesc (pentru metin2.ro)
Hack-ul vreau sa fie deala care sa prinda pesti deai buni si altu sa fie ala de viteza sau orce alt hack aveti.

Daca aveti lasati link sau dati mesaj dau fundita celui ce imi da primul un hack ce merge

11 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Eh sa il iertam si pe asta'
Si eu cred ca vomit o data cu tine sau mai repede'
Deci e a 6 ori a 5 oara cand spun ca...
Mai bine decat sa joci cu hack pe ro mai bine duci in ` private'
Si te distrezi acolo pana vomiti frate decat sa joci cu hack si sfarsesti sa fii banat
Bine pe ro fie ca joci cu hack sau fara tot iei ban degeaba:rolling on the floor da asta e partea a '2

| zacrazy a răspuns:

Daca mai vad o intrebare despre metin2 am sa vomit! E aceeasi intrebare care se tot repeta. Crezi ca search-ul de pe TPU e pus doar ca sa se afle webdesignerii in treaba?

| vladvlad23 a răspuns:

Pai am eu unul dar nu il folosesc si nu mai am linkul si e doar de viteza, de tinut lancea intr-o mana, de teleportare.

| UnicornsAreLove a răspuns:

Vomit daca mai vad intrebari de la metin

| UnicornsAreLove a răspuns:

Vomit daca mai vad intrebari de la metin!

| TheHGlife explică:

Dau fundita celui ce imi da un hack care merge... ca asa am si eu hackuri si in plus nu vreao doar pentru. ro vreau hack si pentru din astea private cum ar fi gx, tim, buc etc

| adina_4425 a răspuns:

Am jucat metin2 acum un an si am folosit heck si nimeni nu mi-a dat ban tongue am jucat pana la 59 si dupa aia m-am plictisit...am folosit un heck (se chema BANANAhee hee ) daca imi dai fundita ti-l dau... daca il m-ai gasesc big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe elitepvpers sau pe mt2tools si gasesti hackuri cate vrei merg doar ca trebuie sa stii cum sa le folosesti

| ayurelayurel a răspuns:

Am eu de viteza. si de pescuit. dar momentan cel de pescuit nu merge. big grin baga id aurel.badboy

| speed555 a răspuns:

Auzi te sfatuiesc sa nu iti iei hack pentru metin2 pentru ca si eu am avut si m-a banat GM forevercrying
Dar fa cum crezi tu ai binebig grin

| Dunitru a răspuns:

Au aparut servere private jucati pe alea ca e mai marfa nu ai nevoie de hack