| Alin_3886 a întrebat:

Salut cine ma ajuta si pe mine sa public un site pe net? am un site si nu stiu cum sa il urc pe net cum ar fi sa-l pun pe lx.ro sau alte hosturi cine ma poate ajuta sa bage in lista id : hus_remus mersi

Răspuns Câştigător
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Daca intri pe www.redesubmit.com, site-ul tau poate fi inscris in peste patruzeci de motoare de cautare.
Poti citi informatii despre SEO aici: http://www.promovaregoogle.ro/prima-pagina-in-google.html

3 răspunsuri:
| CrucifiedCountess a răspuns:

Cat dai? dai 100 ron si te ajut euhee hee

| Alin_3886 explică:

Am gasit cum mersi ori cum si totusi raspunsul castigator il dau la miruna-apostol pentru ca el nu mi-a cerut bani laughing si ma ajutat cu aia mersi miruna-apostolwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.joci.in/membrii.php?id=22449 aici vezi tot ce vrei