| GagicaCuPrajiturele a întrebat:

Dati-mi si mie niste progame cum ar fi photoshop sau ceva in care pot a editez pozele sa le pun animati, efecte...(blablabla). Funda la cele mai multe (cu link daca se poate)

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Carmy21 a răspuns:

Photoscape, GIMP, picasa 3 mai multe. pai ce trebuie tu sa faci e sa scrii pe google GIMP sau picasa 3 download big grin sper ca te-am ajutat.

| Nickname_7742 a răspuns:

Salut.eu folosesc photoscape...si este foarte comod in utilizare si destul de usor sa te inveti
http://photoscape.en.softonic.com/download
ce spui.merit fundita?;)