| bogdan111 a întrebat:

Dau fundita celui care im zice niste jocuri de descarcat. Dar din astea super tarii

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Rasfoieste si tu site-ul asta http://www.dngteam.com/category/jocuri/ sunt 800 de jocuri si ai si download la ele! Clik pe numele jocului care iti place si download!(ai video clip la fiecare joc sa vezi ce stie sa faca) Succes!

| Herr a răspuns:

Aion Tower of Eternity sau Balaurea, Cabal sau incearca un Guild Wars.

| Herr a răspuns:

Aion Tower of Eternity sau Balaurea, Cabal sau incearca un Guild Wars, City of Heroes.

| Cezaraa a răspuns:

Http://www.shockwave.com/home.jsp nu stiu vezi si tu incerca mie mi-au placut mult. Bafta;))!

| chamah7 a răspuns:

Poi:The Sims 2 sau 3 cu expansiunile pe care le doresti, NFS woarld, Pes 2011 sau 2009, WOW, Loed of the rings.