| denistttt a întrebat:

Salut eu sunt un mare fan Metin2 si as vrea un server privat propriu dar nu stiu sa imi fac imi da eroare la virtual pc va rog care doreste sa imi faca si mie un server dau fundita

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| denistttt explică:

Ba am intrebat daca poate sa-mi faca si mie cineva un server nu am zis ca vreau servere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa-mi fac cont cum sa-mi fac ajuta-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

55sfag55 id si parola @#@#jug

| Farazahar20 a răspuns:

Iti fac eu un sv privat, sau zii ce problema ai ca te ajut eu.Si lasa un ID ceva!

| bLiNNNd3R a răspuns:

Nu stiu imi pare rau

| TVAcelmaibun a răspuns:

Va rog cine ma poate ajuta am jocul dar nu stiu cum sa imi fac cont sa ma loghez.