| TheMaze a întrebat:

Salut fratilor as vrea si eu melodia de la camp rock 2 competitia finala care este cantata de tabara star adica baiatul acela negru si fata acea blonda care a fost in camp rock cu melodia acea camp star castiga competitia finala

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Uite aici toate melodiile din film: Camp Rock 2: The Final Jam (Soundtrack)
Tracklist:
1. "Brand New Day" Demi Lovato 3:21
2. "Fire" Matthew "Mdot" Finley 3:02
3. "Can't Back Down" Demi Lovato 3:20
4. "It's On" Demi Lovato, Matthew "Mdot" Finley, Meaghan Jette Martin, Jordan Francis, Roshon Fegan, Alyson Stoner 4:02
5. "Wouldn't Change a Thing" Demi Lovato, Joe Jonas 3:23
6. "Heart and Soul" Jonas Brothers 2:57
7. "You're My Favorite Song" Demi Lovato, Joe Jonas 2:15
8. "Introducing Me" Nick Jonas 3:07
9. "Tear It Down" Matthew "Mdot" Finley, Meaghan Jette Martin 3:29
10. "What We Came Here For" Demi Lovato, Joe Jonas, Nick Jonas, Anna Maria Perez de Taglé, Alyson Stoner 4:16
11. "This Is Our Song" Demi Lovato, Joe Jonas, Nick Jonas, Alyson Stoner 2:58
12. "Different Summers" Demi Lovato 3:36
13. "Walking In My Shoes" Matthew "Mdot" Finley, Meaghan Jette Martin 2:50
14. "It's Not Too Late" Demi Lovato 3:33

Download link:
http://depositfiles.com/en/files/nd7dejaww

Bafta!

2 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Aha deci vrei melodia acea cantata de fata acea din tabara acea am inteles tot