| Dragos2001 a întrebat:

In acest moment va merge facebook-ul? Mie nu...ma conectai pe telefon si imi spune: error...no network connection, dar sunt cu telefonul langa statia router si pana acum mi-a mers. Funda:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te referi ca nu-ti mai merge netul pe telefon-atunci cu siguranta routerul n-are nicio treaba cu mesajul ce-ti apare tie pe ecran.
Eroarea este cauzata de alte probleme
Suna la *100# alege ramura 9(servicii puk si timp liber) apoi 1(servicii si PUK) si apoi 4(setari automate)- ti se va cere sa introduci primele trei litere din numele producatorului -(de ex NOK pentru Nokia) iar modelul daca nu il sti il poti gasi in manualul de instructiune al telefonului sau indepartand inainte bateria). atele telefonului se reanoiesc si conexiunea la internet ar trebui sa se restabileasca. Funda?
Dupa terminarea acestui proces d

1 răspuns:
| davidxxl123 a răspuns:

Salut! Mie momentan imi merge foarte bine facebookul nu stiu de ce nu iti merge?! Sper sa afli cat mai curand