| Mingo a întrebat:

Salut, ma puteti ajuta cu niste poze pentru " coperta " de la Facebook?

Răspuns Câştigător
| StefanERC a răspuns:

Http://www.trendycovers.com/

Gasesti aici foarte multe modele

M-ai putea ajuta cu ceva?
Te rog daca vrei sa intri pe acest link http://www.marketglory.com/strategygame/Ste-fan1

Market Glory este un joc, un simulator economic, politic, social si militar iar banii virtuali adunati de tine ii poti converti in bani reali. Fiecare jucator are strategia lui in aceasta comunitate iar prin actiune si perseverenta fiecare ajunge mai repede sau mai tarziu sa-si indeplineasca obiectivele. Jocul a fost lansat in august 2011 si in prezent sunt deja peste 7000 de jucatori din Romania inscrisi si altii din alte tari. Lumea se inscrie pentru ca e gratuit si este foarte atractiv, e palpitant sa-ti faci propria afacere virtuala din care sa beneficiezi in lumea reala. Oricine are timp un minut sau cateva minute pe zi, nu este o activitate care sa iti rapeasca timpul.