| ALIN15MW a întrebat:

Miam cumparat Mafia 2 din careffour si l-am instalat si cand dau in el sa ma joc imi arata imaginea neagra imi arat mausul ca se incarca si imi iese din joc. e cumva de la placa video?

5 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Salut! uite intra pe siteul asta http://www.systemrequirementslab.com/cyri/ si pe primul spatiu scrii numele jocului adica mafia 2 apoi apesi pe Can You Run It? si ai sa vezi la un momendat ca iti apare acolo pe o bara daca e mai mult verde inseamna ca iti merge daca e mai mult rosu nu-ti merge deocamdata nu te pot ajuta cu mai mult dar cred ca o sa te descurci ti-as fi aratat niste poze si te indrumam mai bine dar te descurci tu...nu pot pentru ca trebuie sa-mi reinstalez windowusul ca calculatorul nu permite anilazarea lui de catre site-ul ala din cauza virusilor! Mult Succes! funda?

| Stranik a răspuns:

As presupune ca e de la windows...dear fi fost video ti-ar fi dat laguri

| Bogdan7265 a răspuns:

Din cat stiu (nu sunt sigur)s-ar putea sa fie de la placa video asa mi-a zis unu cand mi s-a intamplat si mie cu mafia 2.

| Betivu a răspuns:

Daca ne-ai spune si ce pc ai poate am putea sa te ajutam.

| edygyry a răspuns:

Pai s-ar putea sa fie de la placa video