| anonim_4396 a întrebat:

Probleme cu Samp-ul.Deci vreau sa joc cu niste prieteni samp dar am o mică problemă.Am cautat un server imi merge bine mersi...lor nu le merge si fix asta e problema.Le arată că serverul nu raspunde, iar daca imi dau ei un server le merge lor dar mie nulaughingstresant nu?laughingCare sa fie problema?
Serverul pe care joc:

2 răspunsuri:
| Andrey2299 a răspuns:

Pai,ori au scris gresit, ori nu au samp versiunea 0.3x

| Garfield93 a răspuns:

HostName: Viata Romaneasca | Roleplay
Address: 94.176.163.47:7777
Players: 1 / 60
Ping: 29
Mode: VR-RP v5.0.1
Map: Los Santos

Server San Andreas Multiplayer. Server romanesc 100% inclusiv comenzile.Cautam staff. Va asteptam, cu drag, stafull Viata Romaneasca.