| AnonYMu003 a întrebat:

Se poate sa mi cumpar camera iphone 5 si alt difuzor si cat costa?
Multumesc FUNDA + VOT!

Răspuns Câştigător
| AndyCMA a răspuns:

Pe bani carei dai pe piese la iphone si montaju iti iei tel noulaughing
Boxa buna e vreo 80-100lei camera depinde de la ce o iei cam la fel si montaju... (nu te duce prin piata)

3 răspunsuri:
| Nelamuritul a răspuns:

Din cate stiu nu dar na poate ma insel.

| Shobo91 a răspuns:

Aoleu,abia a iesit si deja ai probleme? Am cautata eu dar nu am prea gasit nimic ...mai trebuie sa astepti putin, ca e prea devreme pentru defectiuni! Si in plus nici nu vreau sa-mi imaginez cat te va costa inlocuirea lor, pentru ca desfacerea unui iPhone 5 e premiera!

| Max_Max_1989 a răspuns:

Cumparati mai bine un Samsung galaxy s4, tine mai mult bateria, si e mult mai bun ca iphone 5.Crede-ma