| Cris9373 a întrebat:

Am o intrebare care suna in felul acesta, daca am un text PDF si un al doilea text PDF pot sa convertez al doilea text in asa mod in cit sa coincida cu primul am in vedere marimea scrisului, aranjarea in pagina etc.
P.S. Daca trebuie de convertat textele din PDF in Word dati-mi linkul la un convertor bun.
Funda celui care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Le poti face la fel doar dupa ce le convertesti in word. Un convertor super online gasesti aici, converteste si documente foarte mari, eu am convertit un document de vreo 130 de pagini si foarte rapid, in 2-3 minute.
http://www.convertfiles.com/

| Cris9373 explică (pentru mixxjim):

Ms voi incerka!

1 răspuns: