| Just4FunIE a întrebat:

Am si eu o mica problema: Este vorba de metin2...am cumparat teren pentru breasla, am luat si cladiri dar nu imi apare nici fierar.nimic si nu stiu cum sa ii fac sa apara. Daca stie cineva sa-mi spuna ii multumesc anticipat. Pupici

Răspuns Câştigător
| problems a răspuns:

Dupa ce pui cladirile iti mai trebuie bani ca sa angajezi fierar, sau mai era unu nu stiu cum ii zice.ma rog Cauta acolo unde pui cladirile si copacii daca e vreo casuta cu oameni ca asa era la mine dar ma costa

3 răspunsuri:
| problems a răspuns:

Daca dai funda iti zic

| Just4FunIE explică:

Dau funda da spune

| Hosu_Gabriel_1998 a răspuns:

Cum fac sa cumpar cladiri?