| Sweat a întrebat:

Am vazut la un var o melodie si imi place si nu stiu cum se numeste adica stiu ca se numeste Snoop Dogg cu niste masini care fac scheme. Funda + vot happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Big Tymers - Get Your Roll On

| RobDogg a răspuns:

Hmm...Sa incep? Still Dre, Nex Episode, California Vacation, Drop it like it's hot, Snoop Dogg are cam in toate melodiile Low Ridere cu Hydraulics, pentru ca asta e adevaratul Old School Gangsta' Rap, nu romanii astia pe care ii ascultati voi si le ziceti rapperi.