| JunNnkie a întrebat:

As vrea sa va spun ca eu cand imi pun sd data pe telefon in android/data/ tot imi cere sa downloadez resursele.Imi puteti spune cum fac sa nu le mai downloadeze sau din ce cauza le downloadeaza! Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| panther2007 a răspuns:

Stai asa tu cand iti pui Sd data? Scuze dar nu inteleg nimic! Sd este cardul tau de memorie.iar data sunt datele scrise pe el de catre aplicatiile instalate pe card... unele aplicatii se downlodeaza pentru ca tu unu le-ai dat sa se updateze automat...iar lucrul asta il poti schimba din google market/setari..debifare automat update