| anonim_4396 a întrebat:

As vreau sa va cer parerea despre strandul Cara din Bucuresti, Titan! Cum e apa, cand este schimbata, cum sunt oamenii ( daca sunt tigani nebotezati, nu sunt rasist, dar nu vreau sa ma duc sa ma distrez si sa fiu jefuit ), cum e mancarea si m sunt preturile. Am vazut o recenzie in care spunea ca patronul este rrom si ca fiul lui foloseste singur o piscina si cei care platesc bilet nu au voie ca e el acolo, ca apa e murdara, unori apa de ploaie ca a sezlongurile sunt rupte si iarba plina de rahati de caine si nu mereu bazinele sunt pline si trebuie sa intrebi de la intrare daca e apa in bazine etc... Cer parerea celor care au mers acolo...
Si vreau sa mai imi spuneti alte stranduri din Bucuresti cu intrare ieftina in week-end ( max 20 de lei ) si mai multe despre ele.
Va rogg mult, am nevoie urgent!

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

In general apa n

| Danzell a răspuns:

In genetal apa nu e schimbata prea des. unde lucrez eu nu se schimba decat la sf sezonului(si asta undeva in strainatate la un complex de 5 stele). la noo cred ca decat o filtreaza. nu stiu cat de des baga clor. eu personal nu am fost la strandurile din Bucuresti. stiu ca e un strand Miramar, pe bulevardul chisinau, langa piata delfinului, mai e unul la crangasi. cam astea le stiu eu.