| PlanetX a întrebat:

Salut, TPU.Caut un mmorpg.
Un mmorpg care sa aiba grafica buna, harti multe, questuri bine puse la punct, cu arme multe, sa te faca sa vrei sa joci mai mult, etc. ( Adica sa fie un mmotpg de calitate )
Ps. Caut un mmorpg roman, dar si englez e bun.
Fara : Metin2, WoW, Mu online, 4story, Lotro si de genu asta.

Răspuns Câştigător
| 인스피릿 a răspuns:

MMORPG roman in afara de Metin2 si 4Story nu exista.
Cred ca Perfect World, Battle Of The Immortals, Jade Dynasty, Ether Saga, Atlantica Online, Cabal si Aion se potrivesc cerintelor tale. Mie mi-au placut si m-au captivat la timpul lor.

3 răspunsuri:
| jbthemc a răspuns:

Poate ai auzit de jocul Aion, daca nu, uite aici un link cu cateva lucruri despre acest joc : http://computergames.ro/......aurea.html .
Ce vreau eu sa iti spun? Ca s-a deschis un nou server privat de Aion, care momentan e in beta, suntem putini deocamdata, insa vom fi multi !
Intra pe site-ul http://pulsargames.no-ip.org/aion/ si hai sa ne intalnim pe un joc foarte complex si foarte captivant !
Te astept !
PS: Toti participantii la beta vor beneficia timp de o luna de cont premium !

| unromantraditional a răspuns:

Www.mmofan.ucoz.com este un site romanesc cu jocuri mmo, au si un top 10 al mmo-urilor, intra, o sa-ti placa! bft!

| PlanetX explică:

Am zis in romana ( ma referam traduse )