| DENYS5509 a întrebat:

! SALUT TPU! Daca as putea sa fac un obiect reciclabil interesant si 100% original care ar fi acela?! DAU FUNDA!

1 răspuns:
| florinflorescu a răspuns:

Salut, din peturi poti face enorm de multe, dar daca tu cauti ceva original atunci trebuie sa inventezi acel lucru. daca vrei exemple banale : ghiveci de flori, stropitoare, sistem de irigatie, sistem de colectare a apei de ploaie, sistem de incalzire a apei pe timp de vara, pavaj in gradina, aranjamente etc. exemple sunt multeeeee pentru peturi. succes.