| Stefan_Cristian_1971 a întrebat:

imi poate spune cineva, va rog, 20-25 de ravase pentru revelion? Mai scurte putin, daca se poate

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Uite aici 27 (dacă nu te superi)

Cei ce întreabă primesc răspunsuri, cei ce primesc răspunsuri se întreabă.

O să fii prezent la mai multe petreceri decât anul trecut.

Cu buna dispoziţie şi cu energeia ta o să îi faci pe alţii fericiţi.

Tot ce îi doreşti vecinului o să se întoarcă împotriva ta, şi tot ce se întoarce impotriva ta se duce la vecin.

Frumuseţea adevarată se ascunde în dulap cănd soţia vine acasă pe neaşteptate.

Vârsta aduce unora experienţă şi păr cărunt, altora le aduce chelie.

Ar trebui să faci ceva extraVagant pentru a scăpa de rutină. Poate să verifici DEX-ul.

Femeile şi banii conduc lumea şi nu cum se spune, iudeo-masonii.

Răvaş ocult: Fii răbdător şi optiMistic.

O discuţie calmă evită neînţelegerile, neînţelegerile ajută la înţelegere.

Luna viitoare nu o să mai ai atâtea responsAbilităţi.

Nu mai fii aşa sensibil, fi şi tu mai sensiBlue.

Nu o să fii surprins de ce ascunde în spatele unor măşti, aşa cum nici măştile nu o să fie surprinse…

Nu eşti pe sensul bun, nici pe contrasens, ci în plin nonsens.