| Ancu1592 a întrebat:

Trebuie sa decoram clasa pentru a VIII de sfarsit de an. Imi dati va rog cateva idei, dau fundita la cele mai multe si cele mai practice!

2 răspunsuri:
| Baily a răspuns:

Pai pentru a 8 a luati o combina muzicala ceva, puneti si voi pe pereti niste decoratiuni ceva, niste baloane, luati prajiturele ceva...

| Naty_7679 a răspuns:

Salut, tocmai am terminat clasa a 8-a iar sala noastra a fost decorata asfel: la fiecare copil pe banca era o floare + un papirus pe care scria o poezie frumoasa, scaunele erau infasurate cu matase (ca la nunti) iar pe pereti erau valuri de matase si baloane. Pe tabla ne-au scris la fiecare numele intr-un papirus si au desenat o rola de film unde au scris ceva induiosator. Cam atat...a da si pe jos era facut drum din confeti iar pe usa era scris cu petale de trandafir SUCCES IN CONTINUARE CLS A VIII-A. Sper ca ti-am fost de ajutor.