| Trinity a întrebat:

Salutare TPU, as vrea si eu niste statusuri cu a venit vacanta de iarna.
Cel mai bun are funditatongue.

Răspuns Câştigător
| Beibii a răspuns:

All I want for Christmas is you. ( Tot ce vreau de craciun esti TU! )
:X
Nici cel mai frumos cuvant din lume, nu-mi poate lua gandul de la Vacanta de iarna!
Nici luna, si nici stelele nu se pot compara cu o zi de iarna! :X

astea mi-au venit in mintebig grin
poate-mi dai si funda!?hee hee

3 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Google.

| HyuLa a răspuns:

Aho, aho, prieten bun...
Care stai pe mess acum...
I-a opreste-te din scris...
Si-asculta ce-am de zis...
Chiar de esti cu DND...
BE RIGHT BACK sau BRB...
Sper sa nu imi dai ignore...
Ca iti spun un plugusor...
N-am intrat sa te stresez...
Am intrat sa iti urez...
La Multi Ani si fericire...
Liste de id-uri pline!
Sarbatori fericitee!

| SkRiLlExME a răspuns:

Aho, aho, prieten bun...
Care stai pe mess acum...
I-a opreste-te din scris...
Si-asculta ce-am de zis...
Chiar de esti cu DND...
BE RIGHT BACK sau BRB...
Sper sa nu imi dai ignore...
Ca iti spun un plugusor...
N-am intrat sa te stresez...
Am intrat sa iti urez...
La Multi Ani si fericire...
Liste de id-uri pline!
Sarbatori fericitee!

Mosh Craciun, fii mai bun, fii adevarat...(daca nu vei fi impuscat)!
Meri-n crishma!

astazi e ziua mea zi frumoasa ca mine... o sa-mi trimit ghiocei si multe beri laughing

De Craciun fii mai bun... dar eu tot rea raman
sarbatori flescaite!
a venit craciunul
a venit, copii.
este plin cu daruri
si cu bucurii.
a venit cu fete
pentru baietei
si cu pansamente pentru vanatai
cu multe pastilute
pentru cei gripati
cu vreo doua palme
pentru retardati!
plecata pana la Mos Craciun... avem niste afaceri de rezolvatbig grin
Ai grija sa nu calci pe cioburile de la sampanie ca te spargi in figuri laughing
Sculati gazed nu dormiti. vremea e friguroasa cu polei in zonele de munte rolling on the floor
Du-te pasare in zbor la mine in dormitor si vezi daca mi-a adus iubitu’ martisor laughing
Mosule pe e`mail pari cam indiscret vrei sa afli despre mine tot ce e secret
Niciodata vocile nu sunt atat de frumoase ca intr-o seara de iarna, atunci cand apusul aproape ca iti ascunde trupul, iar cuvintele par a se naste de nicaieri, cu o nuanta de intimitate rar intalnita in timpul zilei.
Da-mi o poza cu tine ca sa pot sa-i arat la mosul ce sa-mi aduca de Craciun
Căţeluş cu părul creţ să ai jeep-ul în coteţ şi o casă cu piscină, şi Madona ca vecină şi-o lopată pentru bani LA ANUL ŞI LA MULŢI ANI, Sărbători fericite tuturor!
Not aa my desk!… am plecat sa-l asasinez pe Mos Craciun!
La multi ani cu veselie, sanatate pe vecie, casa plina de bucate, dragoste pe saturate, bani la greu, noroc cu carul, ce doriti si sus paharul!
Iti doresc atitea clipe fericite cati fulgi de nea intr-o iarna ca-n basme. Un an nou mai bun, cu pace si liniste in suflet si cu multa dragoste in inima.
Undeva acolo departe unde e frig si zapada multa Mos Craciun exista!

E Craciun! Este divin! Ne uitam pe geam afara…prin zapada Mosul zboara? …Ni se trage de la vin

De Craciun, daca vine la tine un tip gras si paros si te baga intr-un sac, nu te speria! I-am scris mosului ca te vreau pe tine de Craciun!

Chiar daca stai intr-o garsoniera fara utilitati la margine de Bucuresti, imagineaza-ti ca ai in casa un brad frumos, bei vin fiert si afara ninge ca-n povesti

Sa ai un Craciun minunat pe care sa-l traiesti ca-n povesti si sper sa primesti macar 100% din cadourile pe care le doresti
Sarbatori Fericite si un Craciun plin de zapada fina sa ai un an mai bun si la anul’ sa-ti iei masina

Reteta de sarbatorii:

Se aduga putins bunatate, ceva mila, un pic de scortisoara si un pumn de bunatate!
Sarbatori fericite!