| carhartt a întrebat:

Deci, vreau sa imi cumpar o pereche de blugi conici, slim, skinny! Din Bucuresti, dar in ce magazine pot gasi ce vreau eu?
Nu vreau neaparat sa fie de firma, Zara, Bershka etc! Numai conici sa fie, ma ajutati cu niste magazine unde pot gasi? big grin

Mersi tare!

3 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

laughing) peste tot...

dar eu zic totusi sa-ti iei de firma pentru ca daca te vei duce in idm sau cine stie pe unde vei arata ca o pitzihappy sau o tarancahappy acum depinde de ce fel de blugi iti iei. unii de aclo sunt jalnicihappy

| RadaCv9 a răspuns:

Daca esti din Bucuresti cel mai probabil poti casi in mall... Sau in magazinele de firma...dar acolo sunt cam scumpe D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca la takko

http://www.takko-fashion.com/ro/