| BananaSuparata a întrebat:

Scuzati-mi categoria. Am niste poze pe stick, care sunt intr-un fel "invizibile". Spatiul e ocupat, 2 GB cat era si inainte, dar pozele nu le vad... cum pot sa le fac sa reapara?

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Du-te pe o fotografie, click dreapta, Proprietati si vezi daca este bifata casuta "hyde". Daca e, debifezi, OK.

| zuzualina a răspuns:

Copiază pozele altundeva. Dă formatare la stick. Pune-le înapoi şi poate merge.
Deschide-le cu alt program (care suportă fişiere imagine).

| DeeaDeea001pinck a răspuns:

Cheama si tu pe cineva care se pricepe la calculatoare si roaga-l sa ti le faca :*