| Pinky0green a întrebat:

Spuneti-mi niste nume pentru pagini de facebook! sa fie originale!

3 răspunsuri:
| dragoilidia a răspuns:

Daca esti baiat astea sunt bune; giani mortal,minunatul tip,desteptul,frumusikul,creatorul,baia-tu,nebunu dupa fete,asta-i preferatu meu luna argintie,steaua strapunsa,smecherul. sper ca te-am ajutat.a si daca esti fata aste sunt bune; y love you,dragutzica, frumusika, iubita perfecta, destepta lumii, steluta norocoasa.

| Pinky0green explică (pentru dragoilidia):

Pentru pagina nu pentru profil

| Ionucaaa a răspuns:

Sunt o mulţime. Dacă vrei să fie mai originale, poţi opta şi pentru diverse caractere speciale, gen:
HappyMania
Undeva departe...
Impossible L♥ve
×SupradozaDeVise×
BaloOnasHe`de`sApUn
I ♥ you
Praf de Zâne
Bømbøniiká døLLcee
Keep Calm and SMILE!
♥MissPiggy♥
101 de vise
101 de nopţi

Sper că te-am ajutat!winking Funda?