| andreeutza_5054 a întrebat:

Spuneti-mi si mie Srv de Metin2 Private dar fara hamachi.nu conteaza de ce natie e, de preferat roman sau italian (-_-") ca nu mai gasesc nimic calumea

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| bratie a răspuns:

Candylongju, Metin2gx, Metin2 Revenge, Metin2 Revolution

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 GX un metin2 cu server privat are numai iteme +9 la negustorul de arme de ex:rib sau fms +9 saibe lata +9, sabie bastard+9 ETC ETC cresti ff repede de exemplu eu joc de 1 luna si am lv 72 asa cam atat site-u www.Metin2GX.ro bft:* poate ajungi iubita mea (IN JOC) :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sunt