| DelphhiN a întrebat:

Spuneti. mi si mie un nume de scena:d. tinand cont ca ma numesc diana ionela.mersi mult fundatongue

15 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Simplu deedee.da esti cumva o vedeta din aia care si-a descoperit talentu intr-o seara in ferentari?

| Rossey a răspuns:

Dya

| ζøvع a răspuns:

Ce vedeta mai esti si u? aaa, acum stiu...esti ca una de la me din scoala, o cheama Timeea si singura si-am pus porecla sau cum vrei tu sa o numesti, TzyTzy.si cand s-a prezentat la o fata nu a zis cum o cheama adevarat si i-a intins mana la fata aia si s-a prezentat cu numele de TzyTzy.ce proasta

| isis5001 a răspuns:

Dee dee
dya

| cristi2ever a răspuns:

Delana

| yonesss a răspuns:

Incearca cu Yoo, Yonee, Yones, YnY, Yoneshhh si din astea cam asta e lista mea de porecle (nume de scene sau cum zici u) ca si pe mine ma cheama ionela laughing Misto numerolling on the floor

| sefwefhiff a răspuns:

Ai putea sa iti pui Diana Ionela happy

| infires a răspuns:

Eu zic ca ti'ar sta bine cu 'Dyaaa'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iona, Ione, Dee Dee, Dudy, Daiana.
Sau orice derivat de la Diana.

| sebastian1331 a răspuns:

Denia

| Lora1411 a răspuns:

Dyana(citit Daiana) happy

| HubaBubba a răspuns:

DidiShor.laughing

| kittysweet11 a răspuns:

Dia yony dar d-cu litera mare si y-la fel

| KatyaSmt a răspuns:

Simplu,derivate :dia,ela,iela, ana-i, nela

| diamond_8205 a răspuns:

Lady Di, sau Dilailah