| arigern a întrebat:

Spuneti-mi un program de animatii va rog frumos. happy

5 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

Flash

| daassh a răspuns:

After Effects.Succes!

| YONTU a răspuns:

1. PZAP - pentru poze!
http://pizap.com/
2. Movie Maker - pentru imbinarea videoclipurilor, adaugare de sunete, efecte speciale etc.

| Daniel112211 a răspuns:

Photoscape >> pentru incepatori face si animatii daca stii sal folosesti.pe asta ti-l recomand
sau gimp pentru experti si asta face animatii mai complexe dar ma indoiesc ca vei stii sa-l folosesti
ar mai fi www.gifup.com care ti-l recomand e foarte usor de folosit si face de la animatii avatar pana la animatii normale.e extrem de usor de folosit :)
mult noroc FUNDA

| Andrei_Chiriac_1988 a răspuns:

PhotoScape