| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum pot da la messenger buzz de cateori vreau si cand vreau ca trebuie sa astept un interval de timp sa mai dau alt Buzz la messenger

3 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Ai probleme cu nervii de vrei sa dai buzz-uri unul dupa altul?laughingSi ca sa-ti raspund la intrebare, nu, nu ai cum.tongue

| cocoilno a răspuns:

Pai scrii asa merge doar la yahoo messenger 10 "" sper ca te-am ajutat big grin

| ViDrA345 a răspuns:

Este un Hack pentru a face asta(ti-am dat un indiciu)winking