| Kenzorel112 a întrebat:

Stie cineva cum sa fac credit prin telefon fara sa cumpar adica nu stiu concursuri sau ceva de genu si sa castig euro pe telefon. sau cum sa castigi bani pe ent chestii de astea sititi?

Răspuns Câştigător
| Floricikpurpurie a răspuns:

Stiu eu!
Dar stiu pentru minute si sms si este valabil doar in reteaua Orange.
Este vorba de pariuri, atunci cand este un meci de fotbal la tv tu trebuie sa trimiti cat poti de repede un sms la 789 cu echipa care crezi ca v-a castiga!
Daca ai raspuns corect, vei primi 100 min si sms-uri in retea si 50 min si sms in alte retele.
Sper ca ti-am fost de ajutor happy
Funda?