| iri a întrebat:

Stie cineva daca exista vreun program cu care sa scot logo-ul unui site de pe poza descarcata de pe net? Eu nu cred sa existe asa ceva, dar sper sa fie tongue Am descarcat niste poze foarte faine... da cu logo pe ele... si acum ma gandesc ca poate exista o modalitate de a scapa de ele (de logo-uri)winking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe http://www.videotutorial.ro, poate o sa gasesti.

2 răspunsuri:
HepHap
| HepHap a răspuns:

Pozele pe care le-ai descarcat sunt probabil rasterizate, adica au un format needitabil. Cel mai probabil, sunt niste jpg-uri. Nu poti da logo-ul jos, dar poti sa il acoperi cu suprafete de culoare duplicate din imediata vecinatate, folosind Adobe Photoshop (optiunile "clone stamp" sau "patch tool").

| videoblog a răspuns:

Cam greu daca au watermark pe ele, isa le poti prelucra tu cu Paint si sa stergi logo-ul.

Întrebări recente