| VLadGr a întrebat:

Stie cineva niste jocuri asemanatoare cu the west in afara de travian?

6 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Travian nu mi se pare deloc asemanator cu The West. La Travian iti faci sat iar la The West ai un personaj. Acum daca vrei gen The West, incearca Wild Guns, BattleKnight, BiteFight, Tanoth, Gladiatus. Iar in gen Travian poti incerca Triburile, KingsAge, OGame, Ikariam, Grepolis. happy

| DanMp3 a răspuns:

Kingsage khanwars...

| AcelAS_4170 a răspuns:

Triburile,Ikarim,Grepolis,Foeticup,Gladiatus...sunt jocuri pe pagina de browser nu se downloandeazawinking

| DjBeeBot a răspuns:

Chiar acum ruleaza pe site-ul nostru prima runda oficiala a jocului Black Travian! Acceseaza si tu site-ul, inregistreaza-te si sa ai spor la farmat!
http://blacktrav.no-ip.org