| liliana096 a întrebat:

Stie cineva sigur daca va mai aparea Ghost Whisperer sezonul 6?
Raspundeti daca stiti sigur.
Dau fundita.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| slam a răspuns:

Nu va fi sezonul 6
"The show was not renewed for a sixth season and was cancelled by CBS on May 18, 2010."
sursa: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Ghost_Whisperer_episodes

10 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nu, nu va mai aparea.

| liliana096 explică:

Ce pacat...sunt multe lucruri care au ramas asa fara niciun sens. Poate exista o sansa dar de ce oare au anulat serialul?
Va multumesc ca mi-ati spus.

| ioaaana a răspuns:

Serialul a fost anulat de catre cei de la ABC, deci n o sa mai fie nicun sezon 6.

| yoyosimi a răspuns:

Nu mai apare... dar sper sa continuie filmu ca e foarte tare nu am ce comenta

| maxym a răspuns:

Se pare ca va exista o continuare pentru Ghost Whisperer. Mai multe detalii poti sa aflii din acest articol: http://tvseriesfinale.com/tv-show/ghost-whisperer-last-episode-saved-15531

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu cred ca va aparea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În urmă cu câteva zile o veste tristă o făcea pe Jennifer Love Hewit să verse câteva lacrimi de furie. Şi acest lucru se întâmpla pentru că actriţa aflase că serialul ei, „Mesaje de dincolo" – „Ghost Whisperer", produs de ABC, va fi anulat. Din fericire, după mai multe negocieri, acest lucru nu s-a mai întâmplat şi actriţa poate să reînceapă filmările pentru cel de-al şaselea sezon.

| marcydarcy a răspuns:

Sezonul 6 va aparea am gasit pe fb dar de abia se filmeaza in America deci va mai dura pana apare... daca nu ma crezi apasa aici https://www.facebook.com/......5510931648 si gasesti thrilerele si aici pentru informatii https://www.facebook.com/......5510931648

| Alyn_Alyn_1988 a răspuns:

Dai in **** ca nu il pot vedea nicaieri

| 123456789vasileionutzzz a răspuns:

Nu se poate ca ''Mesaje de Dincolo'' sa fie anula.....este inacceptabil, dar nu am inteles va mai fi sezonul 6 sa nu?!