| dellyutzaaa123 a întrebat:

Stie cineva unde gasesc teme pentru telefonul Samsung S5230? dau funda (plzz)!

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| Claudiu2011 a răspuns:

Incearca pe site-ul mobile9

| MihaCool99 a răspuns:

Pe net:X
fundita? plz

| daniella9805 a răspuns:

Www.zedge.net undeva sus in dreapta iti da sa setezi tipul te telefon si il adaugi acolo si dupa aia dai la teme...dai download si le descarci pe tel si gata
eu folosesc zedge si pentru wallpaper si pentru teme si pentru melodii i foarte bun
te pup sper ca ti-am fost de folos:*

| adelinxx6 a răspuns:

Intra pe site-ul http://www.mobile9.com/ acolo te pune sa iti alegi felul telefonului(sus unde scrie phone). Dupa ce iti scrii numele telefonului(in casuta aceea scrii Samsung s5230)o sa iti dea jocuri, teme, wallpapere, imagini, sunete de apel etc.Asta poti face si cu alt telefon.Eu de acolo imi downloadez toate chestiile pentru telefon.Bafta.O funda si un vot pls daca iti place site-ul.:D

| Cizmasiu_Robi_1993 a răspuns:

Nu exita eu am iphone 4 cu 64 gb e suberb

| Radu_Marius_1998 a răspuns:

Temele pentru acest tip de telefon se fac cu un anumit program care este foarte complicat