| J u s t a întrebat:

Stiti coduri pentru Barn Buddy `?
=)

96 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stiti ca exista multetongue...intra pe youtube si afli multewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu o smecherie la Barn Buddy cu care cumpar o 24 de flori si platesc una

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu unul pentru mai multi vecini ii acesta:http://www.hi5.com/......pCanvas.do

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu tu stii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bnjhfghgjkdfgbjfrgdhltuhiugfhgkkdfhxkhg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista il gasesti aici http://www.youtube.com/watch?v=djU4vjDSCNE funda te rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa presupunem ca exista. ma rog poate exista coduri. da totusi ca sa apara 999999 unde trebuie sa ma duc sa inserez?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista
se numeste Cheat Engine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne fereasca-ma D-zeu... ce naiba aveti maa? un singur lucru va spun...NU EXISTA CODURI!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anonim:
Exista asa ceva dragii mei, doar sa ai un pic habar sa cauti gauri de securitate, uitati aici, cum e posibil sa ai 2mil gold coins? sau cum e posibil sa ai lvl 200? sau cum e posibil sa ai 1000 de fertilizatoare medii? all@ here, dati-mi add pe accountu asta test si convingetiva singurihappy

Am un coleg in clasa are level 212 3 miliarde si multe fertilizante...asa ca numai vorbii daca nu stiiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista coduri pentru ca mie mi-au furat si animalele:-p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da :

http://www.extreamcs.com/forum/discutii/barn-buddy-hi5-t75520-20.html

si mai sunt.:d...cauta si tu pe google: coduri pentru barn buddy hi5 sau secrete pentru barn buddy hi5 :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coduri sunt cate vrei dar daca se folosesc prea mult nu mai merg...si eu caut dar nu gasesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

[-x nu te mai lua dupa toti de aici;-j lasa-i... coduri EXISTAU acum nu mai merge nici un fel da cod ...insa chestia cu *hack* NU o sa gasesti niciodata asa ceva prntru ca jocu e facut pe flashwinking orqum noroc sa gasesti ceva
love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi zic coduri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista coduri nda nu functionesza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba exista eu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei cod iti trebuie Cheat Engine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa ceva si mi se pare ceva stupid sa trisezi, daca trisezi mai bine nu mai joci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| SHINeeLover a răspuns:

Daca nu exista.atunci de ce cainele meu are mancare.si tot mi se fura. Poate voua nu vi s-a intamplat, dar mie da.

| andreyyyyyy123 a răspuns:

Frate iti spun sincer nu exsista coduri hackere pentru barn buddy am cautat si eu unu si nu am gas nici un am gasit unu da am avut virusi pana milam reformatat asa ca nu iti propun daca vreti informati ma putati contacta la id de mess andrei_sukaru11 sau andrei_sukaru11@yahoo.com emal

| xDreamGirlx a răspuns:

Nu sunt coduri...cred...dar chiar daca ai caine cu mancare se poate fura adica eu stiu cum sa fur chiar si daca cainele are mancare dar de la un timp imi da eroare

| andrei_6712 a răspuns:

Nu tu

| vladmaier a răspuns:

Exista coduri da e greu de gasit si cheat engine nu mai functineaza nici cu TAB sa dezactivezi cainele deci scuze

| eduardoooo2000 a răspuns:

Sa va zic eu ceva : am incercat prin cheat engine si nu mi-o mers. am incercat sa dau ceasul si data de la calculator mai inainte si mi-o mers da cand mi s-a facut am vrut sa le adun si imi scrie erorr si nu mai stiu ceva prosti eu va zic mai bine nu incercati ca va i-au si ultimi bani

| eduardoooo2000 a răspuns:

Nu exista nici un cod big grin

| diana96uk a răspuns:

Dragule coduri nu exista! Dar este o smecherie care are un prieten de-al meu... Apesi TAB si puti cu sagetile pana ajunge pe Ferma Prietenilor apoi dati Enter o sa apara un Meniu o sa va apara toate lucrurile vecinului si dati pe caine ca sal ascund apoi dati Ok furati inghideti Meniu si mergeti la altu. Spor la furat!

| diana96uk a răspuns:

Dragule nu exista coduri, dar este alta smecherie apesi Tab si o sa-ti apara un patrat cu galben. Muti patratul apesand pe Tab de multe ori pana ajunge pe Fermele Prietenilor apoi dati enter o sa apara un meniu il deschideti apare obiectele vecinului tau apesi pe caine dai Ok si dispare furi tot apoi inchizi meniu si te duci la altcineva. Spor la furat!